EPOXY

piątek, 24 października 2014

Plansze z "Kriss de Valnor"

Wydawnictwo Le Lombard udostępniło pierwsze dziesięć plansz z najnowszego albumu serii "Kriss de Valnor", który na rynku franko-belgijskim trafi do sprzedaży 14 listopada. Można je zobaczyć w tym miejscu. Wydawnictwo Egmont Polska przesunęło wydanie "Czerwonej jak Raheborg" na 8 grudnia.

6 komentarzy:

 1. Hmm no cóż De Vita to niestety nie Rosiński,ale jak na serię poboczną może być,choć faktycznie rysunki idą w kierunku fantasy,mam nadzieję że następcą namaszczonym przez Rosińskiego będzie Surżenko bo jego pracę są bardziej zbliżone do MISTRZA GR...właśnie wiadomo co z monografią Rosińskiego bo informację z początku roku mówiły o wydaniu w październiku?pozdrawiam :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Strach się bać, co tam napłodzili...
  AUTORZY, oczywiście o.o
  Zresztą na jedno wychodzi... zamierzam dalej udawać, że serie poboczne nie istnieją.

  OdpowiedzUsuń
 3. gdyby nie okładka Rosińskiego to na serie poboczne nawet bym nie spojrzał, a tak za ok 30 zł mam nowy "obraz" GR na półce. Co do zawartości w środku - bez komentarza

  No własnie - czy coś wiadomo na temat monografii? Kupować po francusku czy czekać na polska wersję?

  OdpowiedzUsuń
 4. Monografia będzie. Jest w przygotowaniu. Po prostu trzeba dokonać pewnych poprawek tekstu na potrzeby polskiego wydania.

  OdpowiedzUsuń
 5. Widać że nowy team kolorystów doskonale uzupełnia braki graficzne De Vitty

  OdpowiedzUsuń
 6. zgadzam się niestety z przedmówcami - kreska De Vitta sa tragiczne. Kriss wygląda, jak nastolatka, a Jolan z kolei na starszego od niej. Ogólnie twarze są jakie karykaturalne, i wygądają jakby miały wstrzykniety botoks (postać kobiety ze szpilką ze strony 8).

  OdpowiedzUsuń