EPOXY

czwartek, 26 lutego 2015

Data premiery "Runy"

Wydawnictwo Egmont Polska zapowiedziało, że trzeci album serii "Młodzieńcze lata" trafi do sprzedaży 6 maja. Będzie go można kupić w miękkiej (22,99 PLN) i twardej (29,99 PLN) oprawie.

Na rynku frankofońskim "Runa" ukaże się 3 kwietnia w twardej oprawie w cenie 12€.

5 komentarzy:

 1. No to czekają nas trzy ciekawe miesiące:w marcu Skald w kwietniu 3 słuchowisko Trylogia Brek Zarith i w maju Runa...koniec roku 35 Thorgal i monografia Rosińskiego...na Kriss chyba nie ma co liczyć w tym roku

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy na pewno 35. album Thorgal ukaże się pod koniec roku? Przecież nastąpiła zmiana scenarzysty. Nie spowoduje to opóźnienia? Czy to samo dotyczy następnego albumu "Kriss de Valnor"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Scenariusz do "Thorgala" został już jakiś czas temu napisany. Komiks jest w trakcie powstawania. Myślę, że powinien się ukazać planowo. Nie wiem, jak jest z "Kriss de Valnor", ale podejrzewam, że może być trudniej z planowym terminem wydania.

   Usuń
 3. Więcej Krwi!
  Kto przejął Kriss? Czy scenariusz Dorisona jest zaakceptowany? Czy są jakieś przecieki? Czy znów Rosiński będzie mylił postacie z komiksu?

  OdpowiedzUsuń
 4. Z innej bajki czy można otrzymać oryginalny tekst dymka z 15 planszy, 2 kadr, Louve: Crow. Polskie tłumaczenie brzmi:

  "Przeszukaliśmy całą okolicę wioski... Naszej córki nigdzie nie ma!"

  Ale dalej z kontekstu wynika postać z kadru zwraca się do rodziców zaginionej dziewczynki. Czy nie powinno być "Waszej córki nigdzie nie ma!"

  Jaka osoba jest użyta w oryginale? Notre fille czy votre fille?


  OdpowiedzUsuń