EPOXY

wtorek, 6 października 2015

Figurka Thorgala

Na zdjęciu obok można zobaczyć model figurki przedstawiającej Thorgala znanego z okładki albumu "Gwiezdne dziecko". Wykonał ją Grzegorz Kupiec, twórca między innymi figurek Kajka i Kokosza dla firmy Tissotoys oraz figurki Kriss de Valnor, którą można było zobaczyć na Thorgalverse (w tym miejscu). Model został przygotowany na Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi, gdzie został zaprezentowany do zaopiniowania Grzegorzowi i Piotrowi Rosińskim. Figurka ma wysokość: 16,5 cm. Jej szerokość z mieczem to: 20 cm.

Jak przyznaje autor: "Sama figurka też jest mocno niedopracowana, ponieważ robiłem ją (nocami)  prawie do samego wyjazdu na Festiwal. Teraz zostało ja tylko podczyścić uzupełnić braki  i może coś z niej będzie".

Poniżej można zobaczyć jeszcze dwa inne zdjęcia figurki zrobione z innej perspektywy: 

5 komentarzy:

  1. Wyprostować ramiona, poszerzyć barki, powiększyć dłonie i stopy, odchudzić policzki i będzie OK.

    OdpowiedzUsuń
  2. to powinno trafić do masowej produkcji

    OdpowiedzUsuń
  3. Co do korekt to fakt stopy są trochę za małe, różne inne detale tez pewnie można by poprawić , tylko po co jak ta figurka pewnie już zostanie w mojej szufladzie gdzieś tam głęboko , jak i inne tego typu rzeczy. Ta figurka to jest zaledwie szkic tego co można dopiero dopracować , Jakakolwiek produkcja pozostaje chyba tylko niestety ale marzeniem.

    OdpowiedzUsuń