EPOXY

czwartek, 17 grudnia 2015

Okładka czwartego albumu "Młodzieńczych lat"

fot. TVN
Zdjęcie widoczne obok przedstawia Grzegorza Rosińskiego pracującego nad okładką czwartego albumu serii "Młodzieńcze lata". Komiks ma się ukazać w pierwszej połowie przyszłego roku. Scenariusz napisał Yann, autorem rysunków jest Roman Surżenko.

7 komentarzy:

 1. Fajnie. W sumie czekam na to bardziej niż na Szkarłatny Płomień. :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. ...a ja na początku myślałem że to okładka z 35 albumu Kah-Aniel na statku i trafia go Szkarłatny płomień...choć teraz widzę że nie jest Szkarłatny ;))) zgodzę się z GrublukTheGrim17 po ostatnich młodzieńczych i Louve czekam właśnie bardziej na te albumy...tyle nowych wątków otwartych starczy ich spokojnie na albumy po 2018 roku :))

  OdpowiedzUsuń
 3. ...a ja na początku myślałem że to okładka z 35 albumu Kah-Aniel na statku i trafia go Szkarłatny płomień...choć teraz widzę że nie jest Szkarłatny ;))) zgodzę się z GrublukTheGrim17 po ostatnich młodzieńczych i Louve czekam właśnie bardziej na te albumy...tyle nowych wątków otwartych starczy ich spokojnie na albumy po 2018 roku :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Jest to oczywiście jedna ze scen z albumu, która ma miejsce podczas pościgu za porywaczami Aaricii.

  OdpowiedzUsuń
 5. Rewelacja, jest nadzieja! Ostatnia Kriss i Młodzieńcze lata to najlepsze albumy od lat. Niech Surzenko przejmie tez główna serie i bedą Thorgale co 3 miesiące.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zastanawiam się, ile razy jeszcze Thorgal będzie gonił porywaczy Aaricii (patrz np. Wyspa lodowych mórz)...

  OdpowiedzUsuń
 7. oj, jak ja lubię podglądać
  twórców podczas pracy...

  OdpowiedzUsuń