EPOXY

wtorek, 15 grudnia 2015

Zapowiedź fabuły "Thorgala"

fot. TVN
Xavier Dorison, nowy scenarzysta "Thorgala", w wywiadzie udzielonym BBD (leblogbd.nicematin.com), zdradził kilka szczegółów dotyczących fabuły 35 albumu serii. Ma on zakończyć przygody Thorgala w krainach Orientu.

Zgodnie ze słowami Dorisona, w komiksie dojdzie do konfrontacji Thorgala z Anielem, który stał się mesjaszem czerwonych magów. Jego celem będzie uwolnienie syna z ich szponów, wbrew woli chłopca. Akcja będzie miała miejsce w okolicznościach oblężenia Bag Dadhu. Jedyną nadzieją na ocalenie mieszkańców będzie Aniel, co postawi Thorgala przed dylematem ocalenia syna lub miasta. 

Zdjęcie widoczne obok przedstawia Grzegorza Rosińskiego nad oryginalną planszą z albumu.

10 komentarzy:

 1. Nie mogę czekać na komiksa 35 album to kiedy dokładnie terminu?

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mogę czekać na komiksa 35 album to kiedy dokładnie terminu?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe jakie na półkach książki ma GR...?

  OdpowiedzUsuń
 4. Też próbowałem się doczytać, ale zdjęcie jest w zbyt niskiej rozdzielczości.

  OdpowiedzUsuń
 5. Okładka zapowiada się obiecująco. W sobotę w "Dzień dobry TVN" - to trzeba zobaczyć. http://www.komiks.gildia.pl/news/2015/12/grzegorz-rosinski-w-dzien-dobry-tvn

  OdpowiedzUsuń
 6. musi byc lepszy od Kah-aniela. Chwała, że Dorison jest scenarzystą. Znowu mozna bedzie sie ekscytować Thorgalem jak kiedyś

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie czujecie delikatnego zapaszku odgrzewanego kotleta? Już kiedyś syn Thorgala był guru ludu z egzotycznej krainy ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie czujecie delikatnego zapaszku odgrzewanego kotleta? Już kiedyś syn Thorgala był guru ludu z egzotycznej krainy ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Czujemy. Od kilku ładnych lat...

  OdpowiedzUsuń