EPOXY

poniedziałek, 22 lutego 2016

Data polskiej premiery "Berserków"

Wydawnictwo Egmont Polska ogłosiło datę premiery czwartego albumu serii "Młodzieńcze lata". Jego tytuł brzmi "Berserkowie". Komiks ma trafić do sprzedaży 13 kwietnia w miękkiej (22,99 zł) i twardej (29,99 zł) oprawie.

9 komentarzy:

 1. To jest czwarty album nie trzeci w tej serii.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ej autor bloga, ja wiem że ty dużo robisz, tam tłumaczysz, tam wydajesz BD i git. Ale na bloguniu wieje nudą - buu jak wieje!!!
  Może moglibyśmy dostać jakieś info, albo poszerzenie informacji o autorach całego uniwersum THORGALA, z opisami tego co poza THORGALEM robią. A jest już kilku autorów obecnych i przeszłych. To byłoby fajne dopełnienie blogaska!!! Dawaj!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ech, no nie ma za bardzo świeżych newsów, przyznaję... Pomyślę o tej sugestii!

   Usuń
 3. Niestety Thorgal to nie Gwiezdne Wojny gdzie codziennie wychodzą nowe publikacje grafiki filmiki czy fanarty...póki nie będzie filmu/serialu tv będzie się trzeba zadowalać 2-3 albumami w roku i raz na jakiś czas wywiadem czy pojedynczym fanartem...kiedyś czekało się latami na nowe Thorgale czytając dziesiątki razy posiadane,więc i tak jest nieźle choć czasy się zmieniły i już szybki dostep do informacji nieco przyćmił dawną cierpliwość-...też to mam ;))) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Pamiętam, jak lata temu czekałem na Thorgala. Deptało się do Domu Książki w Raciborzu i szukało, czy Orbita wydała kolejny tom wikinga. Raz rzucili dwa tomy na raz! Alinoe i Krainę Qa.Ten dreszczyk, jak już był kolejny tom...raz na rok, dwa..i tak aż do Wilczycy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja zawsze gdy przechodziłem koło DK w moim mieście, gdy byłem od niego w promieniu około 500-1000 m. to przyglądałem się ludziom co nieśli w ręce (nieraz było to czasopismo ,czasami komiks). Robiłem tak ponieważ zawsze gdy do DK rzucili nowego Thorgala to niemal zawsze było kogoś widać szczęśliwego ze świeżo kupionym egzemplarzem ,dostawa rzadko kiedy nie schodziła w pierwszym dniu. U mnie też Alinoe i Qa było w tym samym czasie.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 5. ...Czasy gdy fan Thorgala dowiadywał się o wyglądzie okładki minęły bezpowrotnie tak samo jak turystyka po całej Wawce po wszystkich księgarniach w poszukiwaniu THORGALA...teraz szukam w necie....zapach farby nowego Thorgala z Orbity bezcenne ;)))

  OdpowiedzUsuń
 6. ..."dowiadywał się o wyglądzie okładki w księgarni...oczywiście"

  OdpowiedzUsuń