LADY S

niedziela, 3 kwietnia 2016

Tytuł szóstego albumu "Louve"

Zgodnie z informacjami pochodzącymi z wydawnictwa Le Lombard, szósty albumu serii "Louve" nosi tytuł "La reine des elfes noirs" ("Królowa ciemnych elfów"). Jego premiera na rynku frankofońskim jest planowana na 23 września bieżącego roku.

6 komentarzy:

 1. 4 i 5 album Louve sprawił że według mnie jest to obecnie najlepsza i najbardziej rozwojowa seria Świata Thorgala - tyle wątków do dalszych historii - Skald, Czarne Elfy, Lundgen, zaginiona "tratwa"ludzi z gwiazd....oby za szybko ich nie zamykać tylko rozwinąć wątki po 36 albumie serii głównej...

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla mnie najlepszą serią poboczną są "Młodzieńcze lata", ponieważ najbardziej utrzymują klimat starych "Thorgali", no i są bardziej wikińskie - zwłaszcza drugi dyptyk.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dokładnie, dla mnie też najlepsze "Młodzieńcze Lata", czuć stary dobry klimat

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami.
  A tymczasem strasznie intryguje mnie kolejny album serii głównej spod ręki GR, szczególnie, że mam przeczucie, że będzie związane z rodem gwiezdnych ludzi i latającymi statkami.
  :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dokładnie jeżeli mają wszystkie serie połączyć się w 36 albumie a w Louve jest motyw "tratwy"to cała historia może mieć związek z gwiezdnym ludem...może czerwoni magowie to gwiezdny lud???!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Czerwoni Magowie... nieee. Za dużo już w serii było Atlantów, którzy dla "Większego Dobra" wchodzili w drogę Thorgalowi. Niech tym razem pojawią się w jakichś innych okolicznościach.

  OdpowiedzUsuń