LADY S

wtorek, 4 kwietnia 2017

Zapowiedź fabuły "Nidhogga"

Wydawnictwo Egmont przedstawiło zapowiedź siódmego albumu serii "Louve" zatytułowanego "Nidhogg",  który do sprzedaży trafi 19 kwietnia w miękkiej (22,99 zł) oraz twardej (29,99 zł) oprawie. Wygląda ona następująco:

"Dziewczynka wraz z krasnoludem Thjazim dociera do Międzyświata, by przekonać wielkiego węża Nidhogga do pomocy w walce z Czarnymi Elfami. Z kolei wyklęty pomniejszy bóg Vigrid i zaklęta w małpkę Yasmina przenoszą się do krainy Świetlistych Elfów, by szukać u nich wsparcia i zapobiec niszczycielskim planom królowej Loth. Od powodzenia różnych misji wszystkich bohaterów zależy, czy Dziewięć Światów przetrwa, czy też stwory ciemności zdołają rozpętać wielką wojnę i doprowadzą do kresu Asgardu."

7 komentarzy:

 1. Witam album zapowiada się bardzo ciekawie, będę się znów powtarzać ale rysunki Surżenko są dla mnie super. Przeczytałem ostatnio że ponoć G.Rosiński ma kolejne albumy rysować starą techniką, a zakończenie cyklu będzie nie w 36 a 37 albumie i dopiero wtedy będzie decyzja co dalej ktoś zna może jakieś szczegóły pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o rysunki Rosińskiego to by było dobrze , bo po ostatnim albumie jestem rozczarowany z jakości albumu

   Usuń
  2. Gdzie to pisało,że Rosiński wraca do starej techniki? Było by świetnie! Można linka? Czy to będzie szkic i tusz,czy tusz bezpośredni bez szkicu jak to było w albumach sprzed Ofiary?

   Usuń
  3. Takie informacje pojawiły się na forum dyskusyjnym na stronie Thorgal.com,

   Usuń
  4. ...forumowicze przytaczali cytaty z artykułu z czasopisma Casemate nr 95...

   Usuń
 2. Do spotkania wszystkich postaci dojdzie w 36 tomie. Dorison ma też koncept na 37. A potem się okaże, co dalej...

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń