LADY S

czwartek, 22 czerwca 2017

Storyboard z "Thorgala"

Wydawnictwo Le Lombard udostępniło zdjęcie przedstawiające dwie strony storyboardu z 36 albumu "Thorgala", nad którym obecnie pracuje Grzegorz Rosiński.

5 komentarzy:

 1. UWAGA!

  Przy okazji nowego tematu chciałem dać znać, że "brakuje" jednej recenzji. Chodzi mi o "Sojusze" umieszczoną 12 listopada 2013 roku na łamach tego portalu.

  Jestem tu nowym użytkownikiem więc czytając kolejne recenzje, łatwo było mi wychwycić brak tej jednej.

  Tego samego dnia była umieszczona inna recenzja, tj. "Kah-Aniel", a prawdopodobnie wraz z nastaniem roku 2014, tylko jedna z nich została zarchiwizowana.

  Można to sprawdzić przeglądając wstecz wpisy ze strony głównej, bądź prościej używając zakładki 'recenzja' z prawej strony.

  Domyślając się, że wręcz niemożliwe aby autor portalu nie umieścił recenzji sojuszy wpisałem zwyczajnie na google: "Sojusze Thorgalverse", co dało wynik:

  http://thorgalverse.blogspot.com/2013/11/recenzja-sojuszy.html (dzięki czemu też poznałem datę tego wpisu).

  Marek O.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie tak jest. To jakiś błąd archiwizacji postów z etykietami. Niestety nie wiem, jak to naprawić, winny jest system bloggera... Dziękuję za czujność!

   Usuń
 2. A kiedy premiera? Co po 36 tomie? Co z seriami pobocznymi? Czy powstaną one-shot'y z bohaterami drugoplanowymi jak w przypadku serii 'XII'???

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie uważasz, że jak będzie coś wiadomo o przyszłości serii, to informacje o tym pojawią się na blogu?

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno tak właśnie będzie!

  OdpowiedzUsuń