LADY S

poniedziałek, 12 listopada 2018

Plansze z "Aniela"

Wydawnictwo Egmont Polska udostępniło trzy plansze (nr 2, 19 i 30) z trzydziestego szóstego albumu serii "Thorgal" zatytułowanego "Aniel", którego oficjalna premiera została zapowiedziana na 28 listopada. Komiks będzie dostępny w miękkiej (22,99 zł) i twardej (29,99 zł) oprawie.
 

8 komentarzy:

 1. Zielona i niebieska plansza - świetne kolory.
  trzecia plansza - zniżka formy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te kolory delikatnie inaczej wyglądają w druku.

   Usuń
 2. szkoda tylko, że ta trzecia plansza to niezły spoiler...

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne grafiki. Jak z Domana

  OdpowiedzUsuń
 4. OK! To już wiemy że będzie wielkie pojednanie - tego oczekiwałem. Ale może w końcu dowiemy się co z Darkiem? Czemu Lehla opuściła wyspę? Czy napadły na nią te same dzikuski co na kraj Zhar? A trzecia plansza niewyraźna - z Lehlą stoi Jolan? A może właśnie Darek? Stawiam, że jednak Jolan bo ma kołczan a Darek nie umiał strzelać z łuku no i miał trochę "szninklowską" urodę. A jak zareagują wikingowie jak pojawi się u nich żona Shaigana Bezlitosnego (końcówka strażnika sprawiedliwości)? WERGILD??

  OdpowiedzUsuń
 5. A tu zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=qAZBekiepnI

  OdpowiedzUsuń
 6. Na trzeciej planszy postacie tj. Jolan Lehla czy Pietrow wyglądają jak milczące posągi albo duchy, takie jakieś są niedokończone bez "żywych" kolorów Nie wiem czy zabieg miał na celu podzielenie na postacie pierwszo i drugo planowe czy też uchwycenie jakiejś perspektywy. Tak czy siak wygląda to dziwnie. Jestem po przeczytaniu Aniela i na niektóre kadry trzeba się wpatrywać żeby zorientować się kto jet kim i co się dzieje tak jakby kadry są "zamazane" bez wyrazistości, no ale to tylko moje takie odczucie

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy będzie recenzja najnowszego albumu?

  OdpowiedzUsuń