EPOXY

sobota, 17 września 2016

Grzegorz Rosiński gościem MFKiG

Grzegorz Rosiński znalazł się wśród gości łódzkiego Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier, który będzie miał miejsce w dniach 1-2 października. Spotkanie z twórcą "Thorgala" zostało zaplanowane na godzinę 16:15 w niedzielę drugiego dnia imprezy. Więcej szczegółów na stronie Festiwalu w tym miejscu.

7 komentarzy:

 1. Niech rysuje 36 tom Thorgala, a nie po imprezach się rozbija :) bo kolejne 3 lata czekania to jakieś szaleństwo!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, tak działa ten "szołbiznes" że teraz Pan Grzegorz musi trochę popracować nad promocją nowego Thorgala, tak żeby się fajnie sprzedał. A jak to wszystko się już skończy, siądzie nad białą planszą i zacznie malować kolejny album. :-)

   Usuń
  2. No nie wiem. Problem w tym, że komiksu nie będzie na festiwal tylko, w listopadzie dopiero. Inna sprawa, że ostatnio scenarzyści serii Thorgalowskich dali wywiady liczne - które ukazały się w prasie Francuskiej i Holenderskiej, w których to wywiadach opowiadali o planach na kolejne albumy. Dorison coś wspominał o albumach 36 i 37. Ale mój Holenderski jest żaden więc nie wiem o czym dokładnie mówił. Alec czekać kolejne 3 lata na 36 tom, to troszkę absurd.

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
  4. Brak komiksu na spotkanie na festiwalu wcale nie uniemożliwia jego promocji.
   A poza tym, skąd przekonanie, że na kolejną część znów poczekamy 3 lata?...

   Usuń
 2. A Surżenki nie dało rady sprowadzić?

  OdpowiedzUsuń
 3. Wywiad z Rosińskim z festiwalu
  Wpisać na YouTube
  MFKiG 2016 - Grzegorz Rosiński

  OdpowiedzUsuń