EPOXY

poniedziałek, 5 września 2016

Ekskluzywne wydania "Szkarłatnego płomienia"

10 listopada Le Lombard wprowadzi na rynek frankofoński prestiżowe wydanie najnowszego "Thorgala". Album zostanie wydany w powiększonym formacie (24,1 x 31,8 cm) i będzie liczył 72 strony, w tym 12 stron dodatków. Cena za to wydawnictwo wyniesie 39 euro.Z kolei 2 grudnia Le Lombard zaproponuje wydanie de luxe "Szkarłatnego płomienia". Album zostanie wydany w jeszcze bardziej powiększonym formacie: (29,7 x 36,8 cm) i będzie liczył 88 stron, w tym 32 strony dodatków. Cena za to wydawnictwo wyniesie 139 euro.

6 komentarzy:

 1. Chińszczyzna! Ekskluzywne wydanie Łuczników - 169 euro!
  http://thorgalverse.blogspot.com/2015/02/ekskluzywne-wydanie-ucznikow.html

  OdpowiedzUsuń
 2. A u nas?... U nas d**a!

  OdpowiedzUsuń
 3. A nas dupa, bo mało kto by to kupił. Wszyscy marudzą jak coś kosztuje. Ciekawe jaki musiałby być nakład aby sprzedało sie tu coś podobnego za 169 zł.

  OdpowiedzUsuń
 4. Problemem nie jest czy ktoś by to kupił, tylko że Egmontowi się nie chce, bo wiadomo że to nie jest nie wiadomo jaki zarobek. Ja bym chętnie taką licencję kupił i taką wersję wydał, niestety Egmont blokuje licencję nawet jeśli sam nie ma ochoty tej wersji wydać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zanim będziemy tu coś wyrokować, choć raczej z dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć, że komiksu za ok 160 zł mało by kto kupił, być może Le Lombard nie udziela licencji na ekskluzywne wydania. Jakoś nigdy nie widziałem przy poprzednich albumach, żeby ekskluzywne wydania były wydawane za zachodzie poza Francją.

  OdpowiedzUsuń