EPOXY

piątek, 18 stycznia 2013

Grzegorz Rosiński w Wersalu


Za tydzień w miejskim ratuszu Wersalu otwarta zostanie retrospektywna wystawa prac Grzegorza Rosińskiego. Od 26 stycznia do 24 lutego odwiedzający będą mogli zobaczyć prace, jakie polski artysta tworzył na przestrzeni dotychczasowej kariery twórczej.

Swoją obecnością Grzegorz Rosiński uświetni uroczysty wernisaż wystawy w piątek 25 stycznia o godzinie 18:30. Na 26 stycznia zaplanowano konferencję prasową z udziałem wszystkich twórców związanych ze "Światami Thorgala"; na miejsce przybędą Yves Sente, Yann, Giulio de Vita i Roman Surżenko. W weekend otwarcia odbywać się również będą sesje autografów. 

Podczas trwania wystawy będzie można zakupić specjalnie przygotowane na tę okazję, limitowane do 1000 egzemplarzy wydanie albumu "Aux origines des Mondes" wraz z numerowanymi ex-librisami.

Wstęp na wystawę jest bezpłatny. Więcej szczegółowych informacji tutaj.

3 komentarze:

 1. W sumie szkoda, że Van Hamme jest notorycznie pomijany.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To chyba trochę jest tak, że to Van Hamme sprzedając prawa "odciął się" od "Thorgala".

   Usuń
 2. Mam pytanie nie związane z wątkiem powyżej. Czy ma ktoś może jakieś informację o karciance Thorgal...zdjęcia, czy projekty kart, które miały być w dodatku Kraina Qa czy inne związane z wznowieniem tego projektu w Polsce lub w innym kraju???

  OdpowiedzUsuń