EPOXY

czwartek, 19 grudnia 2013

Data polskiej premiery "Świata Thorgala"

Wydawnictwo Egmont Polska przesunęło datę publikacji albumu specjalnego poświęconego kreacji "Światów Thorgala" na 5 marca nadchodzącego roku. Będzie on wydany w miękkiej oprawie, a jego cena wyniesie 39,99 zł. Recenzję "Świata Thorgala" można przeczytać w tym miejscu.

Tego samego dnia do sprzedaży trafi drugi album serii "Młodzieńcze lata".

Na stronie Klubu Świata Komiksu zmianie uległa informacja na temat wydania "Świata Thorgala". Według niej album miałby okazać się jednak w twardej oprawie.

10 komentarzy:

 1. Czyli nie będzie twardej okładki? >.< BRAWO EGMONT BRAWO

  OdpowiedzUsuń
 2. 40 dychy za mięką oprawę? Łaskawcy z Egmontu jak zwykle mają gest...

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie - Egmont zagrał na nosie kolekcjonerom, czyli jakby nie było stałym nabywcom albumów. Posiadając wszystkie wolumeny w twardej oprawie, muszę mieć i ten na półce. Kolekcjoner to kolekcjoner. Reszta pewnie poczyta te trzy krótkie fragmenty komiksowe w Empiku i odłoży na półkę, gdyż reszta to wywiady i dużo bohomazów. Sorki, ale zostanę przy moim francuskim egzemplarzu i sam przeczytam to również w księgarni.

  OdpowiedzUsuń
 4. nie narzekajmy i cieszmy się, że w ogóle wydają ten numer specjalny w Polsce

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, mogliby go wydać przynajmniej dla wszystkich. Skoro miękkie okładki wydają dla czytelników którzy czytali dawnego Thorgala w miękkich, to niech dla nas wydadzą album specjalny w twardej. Choćby za 59,99 zł.

   Usuń
 5. Niech wydadzą choćby za 99,99 ale w twardej oprawie , co za pomysł z tą rezygnacją z sztywnej okładce. Na tegorocznym festiwalu komiksu w Łodzi Pan Rosiński opowiadał o tym jak bardzo dba o spójność wszelkich serii komiksów o Thorgalu. Wg wydawnictwa spójność wizualno estetyczna polskich czytelników ma niedotyczyć?

  OdpowiedzUsuń
 6. Pewnie przyjdzie mi odszczekać to co napisałem powyżej. Sprawdziłem i na stronie Egmont w zapowiedziach jest napisane że Światy Thorgala będą wydane w twardej oprawie. Liczę że nie ma tam błędu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie tak jest. Zakładam, że najpierw podali błędną informację... Mam też taką nadzieję, że ta jest właściwą!

   Usuń
 7. Na stronie Klubu Świata Komiksu zmianie uległa informacja na temat "Świata Thorgala". Według niej album miałby okazać się jednak w twardej oprawie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeśli tak to chwała Bogu, Egmont nie oszalał.

  OdpowiedzUsuń