EPOXY

poniedziałek, 10 marca 2014

Zapowiedź fabuły "Crow"

Wydawnictwo Egmont Polska zaprezentowało zapowiedź fabuły czwartego albumu serii "Louve", który do sprzedaży trafi 7 kwietnia w miękkiej (22,99 zł) i twardej (29,99 zł) oprawie. Zapowiedź przedstawia się następująco:

"Dziewczynka czuje się bardzo samotna - jej ojciec od dawna jest w podróży, matki, Aaricii, nie akceptują inni mieszkańcy wsi, a ona sama ciągle wpada w konflikty z dziećmi sąsiadów. W dodatku Aaricia jest coraz bliższa decyzji, by związać się na stałe z bogatym mężczyzną Lundgenem, który nie cierpi Louve. Dlatego córka Thorgala całymi dniami włóczy się po lesie, gdzie przynajmniej może rozmawiać ze zwierzętami. Nie wie, iż zewsząd czyhają na nią niebezpieczeństwa - Lundgen i inni wieśniacy postanawiają ją zabić, a w puszczy pojawia się demoniczna jednooka łowczyni. Szuka Louve - a wcale nie ma przyjaznych zamiarów.
Czy samotna dziewczynka jest w stanie walczyć ze wszystkimi przeciwnościami i przetrwać w dzikim borze? Na szczęście, napotka na swej drodze nie tylko samych wrogów..."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz