EPOXY

piątek, 2 listopada 2012

Wydanie zbiorcze "Cyklu Qa"

Wydawnictwo Le Lombard zdecydowało się wznowić integralne wydanie "Cyklu Qa". Liczący sobie 256 stron album (16 więcej niż pierwsza edycja sprzed dziewięciu lat) trafi do sprzedaży na rynku franko-belgijskim 16 listopada w cenie 37€.

9 komentarzy:

 1. Czym dokladnie rozni sie zawartosc; dodane szkice?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem tego na 100%, ale jestem przekonany, że są to szkice.

   Usuń
 2. Też macie wrażenie, że podobnie jak Bogusław Polch Funky'ego Kovala, Rosiński nie umie już namalować Thorgala?

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że nie namalował całkiem nowej okładki do tego wydania tylko wzięli starą :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Najwyraźniej nie nadążam. A co to za "integralne wydanie". które ukazało się 9 lat temu? Bo o niczym takim nie słyszałem. Co zawierało?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawierało albumy wchodzące w skład tetralogii inkaskiej, czyli Kraina Qa - Między Ziemią a Światłem.
   I gdybyś częściej wchodził na stronę wydawnictwa Le Lombard wiedziałbyś, że na rynku frankońskim integrale, czyli ekskluzywne wydanie kilku tomów w jednym są dość popularne.

   http://www.ebay.pl/sch/i.html?_nkw=integrale+thorgal

   Usuń
  2. Nie wiem po co miałbym zaglądać na stronę wydawnictwa Le Lombard? Strona jest beznadziejna a do tego brak nawet wersji anglojęzycznej więc można sobie jedynie pooglądać kilka mało atrakcyjnych skanów. Ten blog jest milion razy lepszy od całej tej badziewnej strony. Tak czy inaczej dzięki za odpowiedź

   Usuń
  3. @misiokles

   Gdybyś wchodząc jakże często na stronę wydawnictwa Le Lombard, czytał jeszcze co tam jest napisane, wiedziałbyś, że ten integral zawiera też album "Łucznicy". Czyli "Łucznicy" - "Między ziemią a światłem".

   Usuń
 5. Jeśli chodzi o różnice, to... W nowej wersji brakuje wstępu Jeana Van Hamme'a. Okładki każdego z pięciu albumów wchodzących w skład zbioru zostały wydrukowane w wielkości pełnej planszy. Inna jest zawartość "szkicownika" - jedne rysunki dodano, inne zabrano.

  OdpowiedzUsuń